• Polski
 • English
 • Napisz do nas


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TBX Sp. z o.o. w celu realizacji powyższego zgłoszenia

   Administratorem Twoich danych osobowych jest TBX Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na powyższe zgłoszenie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy również o prawie bycia zapomnianym poprzez wystąpienie z wnioskiem do administratora o usunięcie danych osobowych.

   Załadowca

   Indywidualne podejście

   Mamy bogate doświadczenie oraz odpowiednią infrastrukturę, aby zaoferować optymalne rozwiązania transportowe dla Twojej firmy. Wiemy, że każdy czynnik ma wpływ na jakość przewożonego towaru. Kładziemy szczególny nacisk na rozpoznanie Twoich potrzeb oraz bezpieczeństwo i terminowość dostawy. Dlatego warto powierzyć Twój produkt firmie z adekwatną wiedzą i doświadczeniem.

   Twój ładunek pod kontrolą

   Transport

   Dysponujemy flotą 150 zestawów o zabudowie typu chłodnia oraz plandeka. Realizujemy przewozy FTL na terenie Europy. Skorzystaj z naszych zasobów.

   Spedycja

   Dzięki współpracy z naszymi partnerami logistycznymi jesteśmy w stanie zagwarantować transport każdej przesyłki. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

   Magazynowanie

   Oferujemy logistykę magazynową na terenie Polski. Posiadamy magazyny chłodnicze o powierzchni 3000m2 w okolicach Warszawy. Dowiedz się, jak możemy spełnić potrzeby składowania towaru Twojej firmy.

   Dystrybucja

   W oparciu o posiadaną infrastrukturę magazynową świadczymy usługi dystrybucji LTL na terenie Polski. Powierz nam swoją przesyłkę

   Transport

   Spedycja

   Magazynowanie

   Dystrybucja

   PRZEWIEZIEMY KAŻDY ŁADUNEK

   0°C
   -22°C
   artykuły higieniczne
   leki
   żywność paczkowana
   napoje
   Strona korzysta
   z plików Cookies.
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.