• Polski
 • English
 • Napisz do nas


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TBX Sp. z o.o. w celu realizacji powyższego zgłoszenia

   Administratorem Twoich danych osobowych jest TBX Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na powyższe zgłoszenie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy również o prawie bycia zapomnianym poprzez wystąpienie z wnioskiem do administratora o usunięcie danych osobowych.

   Przewoźnik

   ELASTYCZNE FORMY WSPÓŁPRACY

   Działamy wspólnie na zasadach partnerstwa i wzajemnego zaufania, to Ty decydujesz czy zawieramy umowę. Sam wybierzesz w jakim systemie będziemy współpracowali i jak długo kierowcy będą w trasie. Wspieramy rozwój Twojego biznesu zarówno w transporcie międzynarodowym jak i krajowym. Gwarantujemy bezpieczeństwo i terminowe płatności a także miesięczne przebiegi Twoich zestawów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze kiedy potrzebujesz wsparcia. Nieustannie dbamy o rentowność Twojego biznesu szybko reagując na zmieniające się uwarunkowania na rynku transportowym.

   CO NAS WYRÓŻNIA?

   Gwarancja uczciwej stawki

   Rozliczamy przebiegi kilometrowe na podstawie map dedykowanych dla transportu ciężkiego. Płacimy za wszystkie przejechane kilometry. Pokrywamy dodatkowe koszty: promy, tunele, mosty i pociągi. Aktualizujemy stawki w zależności od zmian na rynku transportowym.

   Wysokie przebiegi

   Pracujemy w ramach przepisów czasu pracy kierowcy oraz wymagań pakietu mobilności. Gwarantujemy całoroczną ciągłość zleceń z miesięcznymi przebiegami na poziomie 12.000 km.

   Bezpieczeństwo i płatność

   Do każdego pojazdu przydzielamy opiekuna, dostępnego zawsze gdy potrzebne jest wsparcie. Raportujemy i wspólnie analizujemy efektywność Twojej floty. Łączy nas partnerstwo biznesowe.

   Wsparcie IT

   Dzięki efektywności naszych systemów IT oferujemy Ci wsparcie 24/7. Wdrażamy rozwiązania, dzięki którym Twój biznes będzie się rozwijał. Twoje zestawy będą generowały wysokie przebiegi przy jednoczesnej redukcji kosztów.

   Wsparcie prawne

   Posiadamy zaplecze prawne, aby pomóc Ci w każdej sytuacji. Możesz liczyć na fachowe doradztwo w kwestiach prawnych i ubezpieczeniowych. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

   Gwarancja uczciwej stawki

   Wysokie przebiegi

   Bezpieczeństwo i płatność

   Wsparcie IT

   Wsparcie prawne

   Oferujemy Współpracę

   Chłodnia

   Transport produktów świeżych i mrożonych to nasza specjalność. Kładziemy duży nacisk na budowanie długofalowej relacji z każdym przewoźnikiem dysponującym flotą pojazdów chłodniczych. Zapewniamy całoroczną współpracę.

   Plandeka

   Rozwijamy się razem z naszymi partnerami biznesowymi. Stale powiększamy flotę plandek, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Dołącz do nas, a my zapewnimy ciągłość zleceń.

   Strona korzysta
   z plików Cookies.
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.