• Polski
 • English
 • Napisz do nas


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TBX Sp. z o.o. w celu realizacji powyższego zgłoszenia

   Administratorem Twoich danych osobowych jest TBX Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na powyższe zgłoszenie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy również o prawie bycia zapomnianym poprzez wystąpienie z wnioskiem do administratora o usunięcie danych osobowych.

   DZIEŃ W FIRMIE

   Jesteśmy firmą logistyczną o zasięgu europejskim oferującą naszym partnerom współpracę na najwyższym poziomie.

   Kliknij na kafelek i sprawdź jak pracujemy w danym dziale.

   DZIAŁ

   Transportu

   Każdy dzień w dziale floty kontraktowej to nowe wyzwania i awaryjne sytuacje do opanowania. Zaczynamy dzień od kontroli bieżąco realizowanych zleceń transportowych. Za pomocą dostępnych narzędzi (m. in. systemy GPS, telefony do kierowców i przewoźników) kontrolujemy, czy podjęte transporty będą zrealizowane terminowo z zachowaniem zaleceń, np. dotyczących temperatury przewozu. Informujemy naszych klientów na jakim etapie dane transporty się znajdują, po czym przystępujemy do dalszego planowania tras naszych podwykonawców z zachowaniem zasad pracy i odpoczynku kierowcy. W międzyczasie kontrolujemy przepływ dokumentów na linii przewoźnik – księgowość - klient, wyjaśniamy ewentualne niezgodności, sporządzamy mapy transportowe w celu zoptymalizowania kosztów przewozu, prowadzimy aktywnie wyceny nowych kierunków.

   DZIAŁ

   Spedycji

   W dziale spedycji codziennie zajmujemy się ustalaniem tras transportu, wybieraniem przewoźników, negocjacją cen i terminów dostaw oraz monitorowaniem przewozów. Wymaga to planowania i koordynowania dostaw zgodnie z sezonowością i dostępnością różnych produktów, takich jak owoce i warzywa, które mają różne okresy zbiorów i dostępności. Często wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie, które pomaga w planowaniu tras oraz monitorowaniu dostaw. Praca w tym dziale wymaga dużej dokładności, umiejętności organizacyjnych i szybkiego podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych, takich jak opóźnienia lub problemy z dostawą.

   DZIAŁ

   Handlowy

   Dzień zaczynamy od komunikacji ze spedytorami, aby upewnić się, że wszystkie zlecone przez naszych klientów transporty realizowane są zgodnie z założeniami. Ważnym elementem w ciągu dnia jest pozyskiwanie nowych zleceń transportowych oraz przygotowywanie wycen. Tę część swojej pracy zespół działu handlowego wykonuje w ścisłej współpracy z działami transportu i spedycji. Do pozostałych funkcji działu handlowego należą utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami, poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz identyfikowanie potencjalnych ścieżek rozwoju firmy.

   DZIAŁ

   Weryfikacji

   Praca w Dziale Bezpieczeństwa jest ściśle związana z potrzebami naszych kolegów i koleżanek z działów operacyjnych. W pierwszej kolejności skupiamy się na rozpatrywaniu zgłoszeń weryfikacyjnych, tak, aby proces przebiegał płynnie i bez zbędnych przestojów. Podział pracy w naszym dziale obejmuje też działania windykacyjne, rozpatrywanie reklamacji, utrzymanie jakości oraz obsługę IT. Te elementy wykonujemy w ramach pracy własnej, z uwzględnieniem obowiązków weryfikacyjnych oraz w porozumieniu w pozostałymi członkami zespołu. Najbardziej jednak lubimy zagadnienia, które wymagają współpracy całego zespołu.

   DZIAŁ

   Rozliczeń

   Odpowiadamy za to, żeby rozliczyć wszystkie transakcje wynikające ze zlecenia transportowego. Z jednej strony przyjąć dokumenty od przewoźników, a z drugiej przekazać je zgodnie z wymaganiami oraz odpowiednio wystawioną fakturą do naszych klientów. Wstawiamy również dokumenty na wskazane przez klientów platformy rozliczeniowe. Dbamy o porządek w papierach, prawidłowe ich przekazywanie i przechowywanie. Realizujemy również płatności dla naszych wykonawców, a także rozliczamy wpływy środków od kontrahentów. Przy muzyce radiowej i w miłym towarzystwie pięcioosobowego teamu realizujemy swoje zadania.

   DZIAŁ

   Administracji

   Dział administracji jest odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie infrastruktury firmy. Dzień rozpoczynamy od dobrej organizacji pracy co stanowi szansę na pokazanie sposobu pracy różnych członków zespołu, a także łączących ich zależności, nieograniczających się wyłącznie do powiązanych ze sobą zakresów obowiązków. Ten złoty środek sprawnej i skutecznej organizacji stanowi klucz do koordynacji biura oraz profesjonalnego przepływu informacji między działami. W dalszej kolejności zajmujemy się codzienną obsługą korespondencji przychodzącej i wychodzącej, dbałością o techniczną stronę organizowanych konferencji i spotkań a także zarządzaniem i dbaniem o powierzchnie biurowe. Szczególną uwagę zwracamy na zapewnieniu komfortu pracy pracowników na najwyższym poziomie.

   BENEFITY

   Elastyczny czas pracy

   Możliwość pracy zdalnej

   Prywatna opieka medyczna

   Brak dress code’u

   Dofinansowanie zajęć sportowych

   Firmowa drużyna sportowa

   Spotkania integracyjne

   Gry wideo w pracy

   NOWE OFERTY PRACY

   PROCES REKRUTACJI

   1.

   ZADZWONIMY DO CIEBIE

   Podczas rozmowy zapytamy Cię o kluczowe dla nas kwestie: doświadczenie, kompetencje, motywacje, oczekiwania finansowe.

   Opowiemy o firmie, opiszemy główne zadania i odpowiemy na Twoje pytania.

   2.

   OCENA KOMPETENCJI

   Podczas pierwszego spotkania poznasz swojego bezpośredniego przełożonego i zobaczysz, gdzie pracujemy. Porozmawiamy o stanowisku, zagłębimy się w Twoje obowiązki i nasze wymagania.

   3.

   SPOTKANIE Z ZARZĄDEM

   Zaprosimy Cię na spotkanie z członkiem zarządu, gdzie dowiesz się więcej o celach firmy oraz inicjatywach i możliwych ścieżkach rozwoju wewnątrz organizacji.

   4.

   WITAJ W TBX

   Jeżeli to właśnie Ty zostaniesz wybrany, aby dołączyć do naszego zespołu, jeszcze tego samego dnia prześlemy Ci wszystkie potrzebne informacje.

   Welcome on board!

   OKIEM PRACOWNIKA

   Do TBX dołączyłam posiadając już pewne doświadczenie w branży TSL. Mimo to nauczyłam się tutaj wielu nowych rzeczy i wciąż rozwijam swoje kompetencje. Handlowiec musi być świadomy celu, który zamierza osiągnąć. W mojej pracy najważniejsze są umiejętność pracy w sytuacjach stresujących, opanowanie emocji oraz duża cierpliwość w kontaktach z ludźmi.

   Izabela D.
   Specjalistka ds. Handlu

   TBX to dynamicznie rozwijająca się firma stale poszerzająca swoje kwalifikacje i kompetencje. Cechuje ją indywidualne podejście do klientów i pracowników. Każdy w naszym młodym zespole otrzymuje niezbędne do pracy narzędzia i wsparcie przełożonych. Praca w elastycznych godzinach a przede wszystkim w miłej i wesołej atmosferze. Nowe, czyste biuro z pełnym zapleczem socjalnym.

   Łukasz M.
   Spedytor Międzynarodowy

   W TBX pracuję od ponad 3 lat. Uważam, że na początek mojej kariery zawodowej trafiłem do odpowiedniej organizacji. Pracujemy w bardzo dobrej atmosferze. Każdy z pracowników ma możliwość podniesienia swoich kompetencji poprzez kursy i szkolenia. Nowo przyjęte osoby mają jasno określone zadania i funkcje - zapraszam do nas!

   Kacper W.
   Starszy Spedytor Krajowy
   Strona korzysta
   z plików Cookies.
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.