• Polski
  • English
  • Napisz do nas


      Poznaj nasz zespół

      Marcin Jeziorski

      Prezes Zarządu

      Dział bezpieczeństwa

      Katarzyna Dąbrowska

      Starszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Oceny Ryzyka

      Krystyna Marlęga

      Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Oceny Ryzyka

      Piotr Krupa

      Project Manager

      Elza

      Dział handlowy

      Mariusz Sucharski

      Business Development Manager

      Aleksandra Perzanowska

      Business Development Specialist

      Marta Tarnecka

      Business Development Manager

      Patryk Marjański

      Business Development Specialist

      Magdalena Worrell

      Business Development Manager

      Tony

      Dział floty

      Damian Krywczuk

      Kierownik Floty Kontraktowej

      Damian Putro

      Kierownik ds. Rozwoju Floty Kontraktowej

      Mateusz Zieliński

      Specjalista ds. Rozwoju Floty Kontraktowej

      Filip Żabiński

      Specjalista ds. Rozwoju Floty Kontraktowej

      Łukasz Kochański

      Lider Zespołu

      Łukasz Machajski

      Lider Zespołu

      Andrzej Kacprzak

      Lider Zespołu

      Maciej Kościuczyk

      Lider Zespołu

      Bartłomiej Burzyński

      Lider Zespołu

      Roman Rosochacki

      Lider Zespołu

      Martyna Korneć

      Starszy Specjalista ds. Transportu

      Aleksandra Czekaj

      Starszy Specjalista ds. Transportu

      Maciej Adamus

      Starszy Specjalista ds. Transportu

      Łukasz Gregorczyk

      Starszy Specjalista ds. Transportu

      Łukasz Przybytniak

      Starszy Specjalista ds. Transportu

      Anna Mikulska

      Specjalista ds. Transportu

      Jolanta Aleksandrowicz

      Specjalista ds. Transportu

      Ireneusz Tarnowski

      Specjalista ds. Transportu

      Kacper Wojciechowski

      Specjalista ds. Transportu

      Bambi

      Karmel

      Dział spedycji

      Krzysztof Kredycki

      Lider Zespołu

      Michał Dylewski

      Lider Zespołu

      Konrad Wojciechowski

      Lider Zespołu

      Leonid Nazarov

      Starszy Spedytor

      Marcin Chudecki

      Starszy Spedytor

      Stanisław Serwatowski

      Starszy Spedytor

      Filip Wójcik

      Starszy Spedytor

      Krzysztof Kazin

      Starszy Spedytor

      Piotr Pszczółkowski

      Starszy Spedytor

      Izabela Dąbrowska

      Spedytor

      Dział rozliczeń

      Dorota Sikorska

      Kierownik Działu Rozliczeń

      Aleksandra Żaczkiewicz

      Specjalista ds. Rozliczeń

      Patrycja Tokarska

      Specjalista ds. Rozliczeń

      Monika Sobótka

      Specjalista ds. Rozliczeń

      Aleksandra Ogonowska

      Specjalista ds. Rozliczeń

      Kulka

      Administracja

      Patrycja Polańska

      Junior Office Manager

      Strona korzysta
      z plików Cookies.
      Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.