Darmowe szkolenia spedytorów

23.07.2019

Zapraszamy na pierwszą edycję kursu Spedytora Drogowego, organizowaną przez zespół ekspertów naszej firmy. Przygotowaliśmy unikatowy program szkoleniowy pozwalający zdobyć niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną do rozpoczęcia pracy na stanowisku spedytora drogowego. Program szkolenia jest ukierunkowany na tematykę przewozów w temperaturze kontrolowanej, która jest naszą specjalnością. Zapraszamy wszystkich, zainteresowanych zdobyciem nowych kompetencji na pięciodniowe szkolenie.

Szkolenie jest skierowane zarówno do osób nie mających doświadczenia w logistyce i transporcie, jak również do osób doświadczonych, chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu przewozów produktów wrażliwych. Podczas pięciu dni szkolenia omówimy praktyczne aspekty pracy spedytora, zagadnienia prawne regulujące transport, narzędzia wykorzystywane w pracy spedytora, dobre praktyki realizacji zleceń przewozu. Zdobytą wiedzę teoretyczną, każdy z uczestników będzie miał możliwość zastosować w trakcie zajęć praktycznych.

Termin szkolenia:

19/08 do 23/08. Zajęcia prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 20:00, w siedzibie naszej firmy.

Napisz do nas na adres: info@tbxlogistics.com, otrzymasz pakiet dodatkowych informacji. Nie czekaj liczba miejsc ograniczona.