PL

Codziennie dostarczamy usługi logistyczne na najwyższym poziomie. Spedycja to nasza pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z entuzjazmem i zaangażowaniem. Nie wystarcza nam realizowanie zadań na 100% – naszym celem jest ciągłe doskonalenie jakości usług. Chcemy być liderem branży TSL, nie tylko spełniając oczekiwania Klientów, ale znacznie je przewyższając.

W naszych działaniach kierujemy się ważnymi dla nas zasadami i wartościami, które nas definiują. Wśród nich kluczowe są: odpowiedzialność, jakość i bezpieczeństwo. Jesteśmy nastawieni na budowanie wartościowych relacji z partnerami biznesowymi, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszego zespołu, a także efektywnej komunikacji wewnętrznej, świetnie odnajdujemy się na rynku, aktywnie poszukując nowych możliwości rozwoju. Z roku na rok osiągamy coraz lepsze wyniki, a potwierdzeniem skuteczności strategii TBX Logistics są również sukcesy naszych Klientów. To rezultat połączenia trzech kluczowych elementów: zamiłowania do spedycji, pracy naszych specjalistów i dogłębnej znajomości specyfiki branży.

 

Marcin Jeziorski, Prezes Zarządu TBX Logistics