PRACA W TBX

Wyobraź sobie, że Twój plan dnia w pracy wygląda codziennie tak samo, a wszystko jest z góry zaplanowane co do minuty…

Nie widzisz siebie w takiej roli? My też nie! W naszej firmie na bieżąco aktualizujemy plan i listę zadań.

DLACZEGO TBX LOGISTICS?

  • To młoda, nowoczesna, innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma
  • Ekspert w swojej dziedzinie
  • Oferujemy duże możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy oraz doświadczenia w branży

POZNAJ NASZE DZIAŁY

Niezawodne działanie naszej firmy zależy od sprawnego funkcjonowania trzech kluczowych działów: operacyjnego, handlowego i rozliczeń. Jednak o sukcesie TBX Logistics decyduje efektywne współdziałanie wszystkich zespołów i ich skuteczna komunikacja, która umożliwia szybki przepływ informacji. W TBX Logistics wierzymy w talent i instynkt naszych pracowników, dlatego wspieramy ich rozwój i cieszymy się ze wszystkich, nawet najmniejszych, sukcesów.

DZIAŁ OPERACYJNY

Dołączając do zespołu operacyjnego, znajdziesz się na pierwszej linii wsparcia dla naszych przewoźników i klientów. Od tego działu zależy sprawna realizacja bieżących zleceń, dlatego praca w nim wymaga odpowiedzialności, zdolności samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

DZIAŁ HANDLOWY

Podejmując pracę w dziale handlowym będziesz mieć aktywny wpływ na kierunek, w jakim rozwija się nasza firma. Ten zespół aktywnie poszukuje nowych możliwości współpracy, a także dba o relacje z obecnymi klientami, znajdując nowe perspektywy rozwoju w obrębie istniejących zleceń. W tej pracy sprawdzą się osoby kreatywne i przedsiębiorcze, które wykazują się dużą samodzielnością w działaniu.

DZIAŁ ROZLICZEŃ

Ten dział czuwa nad prawidłową i terminową realizacją procesu rozliczeń. Zatrudniając pracowników do tego zespołu, szukamy osób odpowiedzialnych, sumiennych i dokładnych. Tu liczą się też zdolności analityczne i terminowość!

Zobacz jak pracujemy

Poranny briefing

W dziale operacyjnym

Przerwa na lunch

Podczas szkolenia

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli ci:

realizować ambitne zadania w innowacyjnej organizacji

rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym i dynamicznym zespole

wdrażać własne pomysły i brać udział w ciekawych projektach

być częścią wspierającego się zespołu

WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV!

Wgraj plik z CV

klauzulę informacyjną