Szukasz
transportu?
Skontaktuj się
z nami.
+48 22 48 14 902
Nasze przewagi
Bogactwo
doświadczenia
Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw produktów świeżych zdobyliśmy wewnątrz struktur logistycznych jednej z największych firm z branży FMCG w Polsce. Krytycznymi czynnikami sukcesu przy przewozie tego rodzaju ładunków jest zapewnienie doskonałych warunków transportowych oraz terminowości dostaw przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Absolutne zrozumienie oraz lata doświadczenia w logistyce produktów świeżych są jednymi z naszych największych atutów.
Doskonałe
rozpoznanie rynku
Poprzez lata pracy na rynku przewozów krajowych i międzynarodowych zdobyliśmy doskonałe rozpoznanie rynku i zbudowaliśmy długotrwałe relacje z wieloma przewoźnikami. Pełne zrozumienie jakości oraz dostępności oferowanych rozwiązań dają nam pewność, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najlepsze możliwe rezultaty.
Duży zasięg oraz
skala działania
Codziennie zajmujemy się organizowaniem bardzo dużej ilości cało-pojazdowych oraz drobnicowych ładunków na trasach krajowych i międzynarodowych. Wysoki wolumen ładunków czyni TBX atrakcyjnym partnerem dla przewoźników oraz daje nam możliwość oferowania elastycznych i optymalnych kosztowo rozwiązań naszym klientom.
Nasz zespół
Wierzymy, że o jakości naszych usług decydują ludzie, dlatego koncentrujemy się na rekrutowaniu osób, które rozumieją, że potrzeby klientów są naszym priorytetem. Szkolenie i motywowanie naszego zespołu są nieodłącznym elementem naszej filozofii.
Innowacyjność
Jesteśmy zdeterminowani, aby nieustannie poprawiać poziom oferowanych przez nas rozwiązań a naszym celem jest wyznaczanie nowej jakości na rynku usług logistycznych. Uważamy, że możemy osiągnąć ten cel poprzez inwestycje i rozwój nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz zastosowanie najnowszych technologii