5-lecie TBX. Dynamiczny rozwój i inwestycje w innowacje

29.05.2019

TBX to polska firma realizująca usługi transportu chłodniczego na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Na przestrzeni zaledwie pięciu lat, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i wiedzę, stała się ekspertem w segmencie całopojazdowych przewozów w temperaturze kontrolowanej. Dzisiaj dysponuje bazą stałych zleceń, rozwiniętą siecią partnerską i własną wyspecjalizowaną flotą. Plany na przyszłość? Firma zamierza m.in. inwestować w ludzi, nowe technologie i tabor.

Ugruntowaną pozycję rynkową zawdzięczamy przemyślanej i efektywnej strategii opartej na wiedzy i doświadczeniu, a także ciągłemu udoskonalaniu jakości usług i podnoszeniu własnej konkurencyjności – mówi Marcin Jeziorski, prezes spółki TBX. – Nieprzerwanie od pięciu lat dynamicznie się rozwijamy i stale powiększamy bazę firm transportowych – flotę kontraktową oraz bazę klientów. Sukces naszej firmy jest efektem ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu, który zbudowaliśmy w tak krótkim czasie.

W tym roku firma TBX, specjalizująca się w drogowych przewozach chłodniczych, obchodzi 5-lecie działalności. Spółka ma już na swym koncie wiele osiągnięć. Każdego miesiąca realizuje ponad tysiąc zleceń w przewozach drogowych, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest obecna na wielu międzynarodowych rynkach, w takich krajach, jak Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania, Włochy, Grecja czy Portugalia. Może poszczycić się stałą współpracą z czołowymi dostawcami z branży spożywczej, m.in. z należącą do największych w Polsce importerów i dystrybutorów owoców i warzyw firmą Targban. Co roku odnotowuje też dwucyfrowy wzrost przychodów. Dzisiaj TBX dysponuje nowoczesną flotą pojazdów z zabudową typu chłodnia, którą wciąż rozbudowuje. 5 lat istnienia firmy na rynku to okres intensywnych działań, zmierzających do zbudowania silnej pozycji na rynku jako wiarygodnego partnera w biznesie. Mimo satysfakcjonujących rezultatów, TBX planuje już kolejne przedsięwzięcia. W ramach dalszego rozwoju zamierza skoncentrować się na inwestowaniu w technologie, które wspierają działalność firmy w dostarczaniu klientom najwyższej jakości usług.

Chcemy skupić się na dalszym wzmacnianiu naszych kompetencji w transporcie w temperaturze kontrolowanej oraz na rozbudowie floty kontraktowej. Będziemy inwestować w rozwój zawodowy i doskonalenie kwalifikacji pracowników, a także w innowacyjne rozwiązania technologiczne usprawniające procesy logistyczno-operacyjne. Dzisiaj nakłady na ten cel to warunek konkurencyjności i utrzymania przewag wyróżniających firmę. Wciąż podnosimy jakość naszych usług, by spełniać oczekiwania klientów na coraz bardziej wymagającym rynku – dodaje Marcin Jeziorski.

 

tsl-biznes.pl

log24.pl/news